Sdělení pro spotřebitele

Kupující, který je spotřebitelem, má podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb. Subjektem, který je oprávněn k mimosoudnímu řešení sporu, je
Česká obchodní inspekce. Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách www.coi.cz. Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se zahajuje na návrh spotřebitele v případě, že se spor nepodařilo s prodávajícím vyřešit přímo. Návrh lze podat do jednoho roku ode dne, kdy
spotřebitel uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé. 

*** 

Informační povinnosti poplatníka (EET)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

*** 

Pravidla užívání webových stránek

Majitelem a provozovatelem www stránek provozovaných na doméně dokonalylesk.cz (dále jen ("dokonalylesk.cz") je společnost Toplac s.r.o., IČ: 14802287, se sídlem Pražská 657, 29471 Benátky nad Jizerou (dále jen "Toplac").
Obsah www stránek dokonalylesk.cz jakož i jejich celkový vzhled jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (autorský zákon), www stránky dokonalylesk.cz dále obsahují též vyobrazení ochranných známek ve vlastnictví společnosti Toplac. Jakékoliv užití www stránek dokonalylesk.cz nebo jejich části jinak než v případech výslovně připuštěných zákonem, zejména pak jejich užití formou šíření, kopírování, napodobování nebo dalšího zpracování bez souhlasu autora či vlastníka ochranné známky je zakázáno. Dále jsou zakázány jakékoli zásahy do obsahu www stránek dokonalylesk.cz nebo jejich charakteru.
Toplac si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu dokonalylesk.cz. Toplac neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu dokonalylesk.cz. 
Každý uživatel Internetu užívá www stránky dokonalylesk.cz na vlastní riziko. Toplac neodpovídá za jakékoliv přímé nebo nepřímé škody vzniklé v souvislosti s připojením na www stránky dokonalylesk.cz a jejich užíváním a dále za škody vzniklé z důvodu jejich částečné nebo úplné nefunkčnosti. Toplac nezaručuje nepřetržitost a funkčnost připojení k www stránkám dokonalylesk.cz.
Toplac neodpovídá ani nijak neručí za obsah www stránek, které jsou dostupné prostřednictvím www stránek dokonalylesk.cz, ani za závazky osob, které nabízejí, poskytují nebo zprostředkovávají služby na takovýchto www stránkách. Toplac dále neodpovídá za pravdivost, obsah a formu reklamy třetích osob na www stránkách dokonalylesk.cz.


V případě poskytnutí osobních údajů Toplac prostřednictvím elektronického formuláře s odsouhlasením podmínek Toplac uživatel souhlasí, aby Toplac s.r.o., se sídlem Pražská 657, 29471 Benátky nad Jizerou, IČ: 14802287, zpracovávalo manuálně i automatizovaně prostřednictvím výpočetní techniky poskytnuté osobní údaje pro marketingové účely v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, jakož i pro potřeby obchodních sdělení dle zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti. Souhlas je poskytován dobrovolně, na dobu neurčitou s tím, že může být písemně vůči Toplac odvolán na adrese nechci@toplac.cz. Uživatel bere na vědomí, že má právo na přístup ke svým údajům a právo na jejich opravu v souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb. a právo na vysvětlení, odstranění závadného stavu a právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů v souladu s ustanovením § 21 zákona č. 101/2000 Sb.
Celková aktualizace nabídky se provádí jednou měsíčně. Toplac neručí za aktuálnost nabídky brusných a lešticích past na Internetu. Na dostupnost jednotlivých druhů brusných a lešticích past kontaktuje info@dokonalylesk.cz nebo 725 883 555.

 

Newsletter

Napište nám svůj email a my vás budeme informovat o aktuálních akcích, novinkách a produktech.